ОСТАННІ НОВИНИ

Свято наближається: львівських підприємців запрошують взяти участь в конкурсі на найбільш різдвяну вітрину

Вероніка Рой

|

У Львові оголосили конкурс на найкраще оздоблення вітрин у центральній частині міста до Різдвяних та Новорічних свят. Про це сьогодні, 7 листопада, під час брифінгу розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, конкурс на найкраще різдвяне декорування вітрин у Львові стартує 1 грудня.

«Традиційно до новорічних та різдвяних свят прикрашають вітрини магазинів, закладів громадського харчування, зокрема, у центральній частині міста. Хотів би зазначити, що за останні роки з’явились навіть групи лідерів, які найкраще це роблять. Отож,  ми закликаємо всіх підприємців, які працюють  центрі Львова, з 1 по 23 грудня розпочати декорування своїх вітрин. А після того, як відбулося декорування скерувати свої позиції у Галицьку районну адміністрацію. Після цього, 25 грудня за результатами засідання конкурсної комісії буде визначено найкращу вітрину Львова», – розповів Андрій Москаленко.

У свою чергу, директор Львівського комунального підприємства культурно-освітнього центру ім. Олександра Довженка Марта Іванишин зазначила, якщо підприємці не мають своєї розробленої концепції, то можуть використати вже існуючу. Переглянути вже розроблену візуалізацію можна буде на сайті Львівської міської ради, а також відсьогодні здійснюватиметься спеціальна розсилка рестораторам і підприємствам.

«Львовом розроблена концепція до новорічно-різдвяних свят, яку зможуть використати підприємці у декоруванні своїх вітрин. Звичайно, що перш за все, буде цінуватися креативність закладу чи ресторану.  Тому ми чекаємо цікаві пропозиції від підприємців Львова», – пояснила вона.

Переможець конкурсу на найкраще різдвяне декорування вітрин отримає цінний статусний подарунок.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...