ОСТАННІ НОВИНИ

На одне паркомісце у Львові припадає 12 машин

|

У Львові офіційно зареєстровано 86 928 автомобілів, а парко міть всього сім тисяч. Виходить, що на одне паркомісце у Львові претендує щонайменше 12 автівок, пише Експрес.


“У Львові маємо 258 майданчиків для паркування, загалом – близько семи тисяч паркомісць. І ця кількість збільшується, – запевняє Леонід Ульянченко, провідний  спеціаліст відділу управління транспорту міськради. – У мерії, однак, є концепція – у центрі Львова не має бути паркомісць, проїзд лише транзитом. Адже місто туристичне, тож бракує місця навіть для пішоходів. Це – досвід європейських країн”.

А за даними регіонального сервісного центру МВС області, у 2017-му на 15 серпня у Львові зареєстрували 2161 новий автомобіль (це авто з салону), а також 1027 автівок, ввезених з-за кордону (і в нас уперше зареєстрованих). Тож дефіцит паркомість відчуватиметься ще більше. А водіям залишається порушувати правила.

“У липні зафіксували приблизно 1500 порушень правил паркування. Виявляємо близько півсотні таких за день, – каже Катерина Рибій, речниця Патрульної поліції Львова. – Найчастіше порушників виявляємо в Галицькому та Залізничному районах, особливо біля Привокзального ринку. Штраф за порушення правил паркування — 255 гривень, а якщо авто перешкоджає руху — 510 гривень”.

“Найпоширеніше порушення – паркування на місцях для інвалідів, – додає Сергій Париляк, начальник відділу паркування ЛКП “Львівавтодор”. – Штраф за таке – 300 гривень, а невдовзі доведеться платити 1700 гривень”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...