ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщину ввезли контрабанду іноземної продукції майже на два мільйони гривень

|

У Львові виявили факт ввезення на територію України підакцизних товарів та іншої продукції іноземного виробництва на суму близько два мільйони гривень без сплати митних платежів та податків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області в ході розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України, проведено слідчі дії, спрямовані на встановлення фактів незаконного ввезення подрібнених партій підакцизних товарів та продукції іноземного виробництва через державний кордон України без сплати відповідних митних платежів та податків для подальшої реалізації останніх.

Зокрема, в ході проведених, на підставі ухвал слідчого судді, обшуків виявлено алкогольні напої та продукти харчування, які у значних кількостях акумулювались на складах у місті Львові і в подальшому реалізовувались через мережу Інтернет та у роздріб за готівкові кошти.

При цьому, орієнтовна вартість вилученого становить близько 2 млн гривень. Наразі досудове розслідування триває. У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на відшкодування завданих збитків державі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...