ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман прилетів на Львівщину на вертольоті, щоб проінспектувати ремонт доріг

|

До вересня 2017 року обіцяють повністю завершити ремонт дороги державного значення Львів-Тернопіль. Проінспектувати ремонт цієї дороги прилетів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент Львівського порталу.

Загальна протяжність цієї дороги – 72,8 км. Останній раз капітальних ремонт траси проводився у 1997 році.

«У зв’язку із зношенням покриття, ця дорога потребувала невідкладного проведення ремонтних доріг, які були розпочаті у 2016 році. На цій дорозі ми робимо підсилення основи дороги, прокладаємо два шари суміші. За минулий рік ми відремонтували 40 км дороги. Ці роботи плануємо завершити до вересня 2017 року», – зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Яблонський.

Для ознайомлення з якістю проведення цих ремонтних робіт на вертольоті прилетів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Найголовніше завдання – це нормальна якість і правильні технології. Дуже важливо, щоб жодна копійка не відійшла від ремонту. Я буду пропонувати в цьому році збільшити фінансування ремонту доріг десь на 5 мільярдів. Питання будівництва автомобільних доріг є дуже важливим нашим пріоритетом», – сказав В. Гройсман.

Загальна вартість ремонтних робіт становить 750 мільйонів. Станом на сьогодні з державного бюджету виділено лише 130, тому область очікує додаткового фінансування, бо цих коштів недостатньо для повного завершення ремонтних робіт.

«Нам дуже було дуже важливо, щоб керівник уряду особисто побачив обсяги робіт, які сьогодні виконуються, тому що ми претендуємо на те, щоб бюджетні асимілювання, які цього року є в розмірі 2,4 мільярди, збільшити, бо темпи виконання дозволяють в області здійснити роботи в межах 4 мільярдів. Додатково ми просимо кошти на другий шар доріг по роботах, які були виконані у 2012 році, та на завершення робіт на дорогах на Самбір, Тернопіль і Червоноград», – розповів очільник Львівщини Олег Синютка.

Підрядник запевнив, що гарантійний термін основи цієї траси становить 10 років. Якщо вона зруйнується швидше, то ТОВ «Автомагістраль  Південь» за власний кошт будуть її відновлювати.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...