ОСТАННІ НОВИНИ

У бюджеті Львівщини на 2017 рік не передбачили коштів на пільгове перевезення

|

У прийнятому бюджеті Львівської області на 2017 рік не передбачено коштів на відшкодування за пільгові перевезення. Про це з сесійної зали повідомив кореспондент Львівського порталу.

маршрутка

Як зауважив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, на відшкодування пільгових перевезень не передбачені субвенції з державного бюджету.

«Є пропозиція звернутися до райдержадміністрацій та міськвиконкомів, щоби вони при затвердженні своїх бюджетів передбачили фінансовий ресурс на відшкодування пільгових перевезень, які здійснюються в межах відповідних територій. Що стосується пільгових перевезень районного характеру і залізниці, працюємо у рамках уточнення бюджету за  підсумками виконання 2016 року», – зазначив він.

Своєю чергою голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин додав: «Минулого року за це питання ми взялися в травні. Я сподіваюся, що наступного року сесія облради приступить до цього у лютому-березні. Як і тоді, очевидно, це буде відбуватися за рахунок вільних залишків…Торік на це передбачали 25 млн грн, але, на стільки я розумію, використано десь близько 14-13 млн грн. Тому, контрольну суму визначатимемо, коли все підіб’ємо підсумки за 2016 рік».

Фото: tv-news.dp.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...