ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зникли 30 мільйонів, виділених на снігоприбиральну техніку, - депутат

|

Місто не освоїло 30 мільйонів гривень на закупівлю нової снігоприбиральної техніки, що і стало причиною транспортного колапсу. Про це під час пленарного засідання сесії міськради Львова 1 грудня повідомив міський депутат Маркіян Лопачак, передає кореспондент Львівського порталу.

лмр

Так, депутат  заявив, що у 2013 році місто не освоїло 30 мільйонів гривень на закупівлю нової снігоприбиральної техніки.  Це є вагомою причиною транспортного колапсу, який нещодавно трапився у Львові

«Сьогодні ми чуємо від міської влади різноманітні виправдання, що, мовляв, немає техніки, вона стара і зношена, для прибирання місто від снігу залучаються усі можливі засоби… Нагадаю, що у 2013 році депутати виділили 30 мільйонів гривень на закупівлю нової техніки для прибирання снігу. Чиновники їх не освоїли – і ми щоразу  отримуємо при погіршенні погодних умов транспортний колапс. Вимагаємо покарати винних за те, що місто не закупило потрібну техніку  » – зазначив Маркіян Лопачак.

Додамо, що міський голова Андрій Садовий ухилився від відповіді на пряме запитання, хто саме із його підлеглих винен у провалі закупівель нової снігоприбиральної техніки, посилаючись на етичні міркування.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...