ОСТАННІ НОВИНИ

Львівській молоді пропонують позмагатись за навчальну поїздку в Данію

|

В рамках двотижневої програми Днів Данії у Львові, Посольство Королівства Данії в Україні, спільно з MYMEDIA і Школою журналістики в Українському Католицькому Університеті, оголошує конкурс для журналістів, блогерів та студентів, що працюють і навчаються у місті Львові та області. Два переможці конкурсу матимуть можливість поїхати у навчальну поїздку в Данію. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Данія

Конкурс пропонує дослідити, в який спосіб вирішують міські проблеми в Данії і Україні. Питання сформульовано досить широко, і есе можуть стосуватися питань муніципального управління, громадянського суспільства, ролі ЗМІ, комунальних послуг у сучасному світі чи розумних рішень для урбаністичного простору. Про що писати – рішення автора.

Есе  або блоги англійською мовою потрібно надсилати до 1 жовтня 2016 р. до 1000 слів на адресу ел. пошти: danishdays@um.dk. Крім того, просять учасників конкурсу надіслати коротку автобіографію, а також опис того, як навчальна поїздка в Данію допоможе вам у вашій роботі чи сприятиме вашому внеску в суспільну дискусію по поверненню в Україну.

Вимога англійської мови поширюється лише на есе та додаткову інформацію, надіслані на конкурс.

Журі на чолі з Послом Данії, Його Високоповажністю Крістіаном Донсом Крістенсеном, визначить переможців. Переможців буде оголошено 7 жовтня в приміщенні Магістерської програми з медіакомунікацій у Школі журналістики УКУ і на веб-сайті Посольства Данії.

Посольство Данії компенсує витрати на поїздку.

Фото: www.zvyazda.minsk.by

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...