ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський бронетанковий завод чотири місяці простоює без роботи через «Самопоміч»?

|

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» вже 4 місяці простоює і є завантаженим лише на 10%. Така ситуація склалась через брак фінансування. Але, на думку народних депутатів України, такої ситуації вдалося би уникнути, якби парламентарі від «Самопомочі» підтримали відповідний законопроект. Про це вони заявили сьогодні, 3 серпня, на прес-конференції у Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

DSC_5057

Законопроект 4890 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений, передбачає стягнення в бюджет 2 мільярди доларів США арештованих коштів Януковича. За ці гроші ініціатори проекту хочуть профінансувати оборонні підприємства країни (в тому числі і Львівський бронетанковий завод) та соціальні проекти, такі як підняття заробітної плати бюджетникам.

«Цей проект виносився на голосування 4 рази. Депутати, які блокують проходження цього законопроекту, мають пряме відношення до Львова. Я маю на увазі групу «Самопоміч». Мені не зрозуміла позиція президента їхньої політичної сили Андрія Садового. Львів – це не тил, це теж фронт, і мер Львова теж несе відповідальність за цей фронт і за роботу заводів, які знаходяться у Львові. Я можу назвати і конкретні імена. Це Олена Сотник, Оксана Юринець, Дмитро Добродомов, та інші», – наголосила нардеп Тетяна Чорновол.

Як зазначив директор заводу Роман Тимків, підприємство завантажене лише на 10%, люди отримують мінімальну зарплату, і у заводу залишилась одна надія на прийняття цього закону.

«Зараз ми зіткнулись з тою ситуацією, що в березні в нас фактично закінчилась робота, яку нам дало Міністерство оборони. Ми маємо дуже високий кадровий потенціал і досвід, але останні 4 місяці завод простоює. Сподіваємось, що це голосування відбудеться і бронетанкова галузь отримає фінансування», – розповів директор заводу.

На думку Михайла Бондаря, парламентарям, що виступають проти цього проекту, варто поїхати на кілька днів на фронт і всі «проти» одразу б відпали.

«Тих, хто не голосує за цей закон, треба запросити на передову. Але не запросити, що поїхати туди, зробити селфі і повернутися, а хоча б одну ніч побути з хлопцями в окопах. Коли за 200 метрів стоїть ворог з бронетехнікою, а в нас її бракує. Коли ти розумієш, що броня тебе захистить, а її немає», – запевнив М. Бондар.

Підсумувавши заяви свої колег – народних депутатів, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Іван Винник впевнений, що ситуація має змінитись вже у вересні цього року.

«Ми сподіваємось, що 6 вересня, коли Верховна Рада отямиться від канікул і повернеться до роботи, відбудеться конструктивна розмова, голосування і запровадження ще до кінця місяця дієвого механізму, який ще в поточному році дозволить нам стягнули кошти з арештованих рахунків в українських банках», – сказав Іван Винник.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...