ОСТАННІ НОВИНИ

Днями під Львовом стартує будівництво притулку для ведмедів

|

Перший камінь в будівництво Ведмежого притулку біля села Домажир Яворівського району буде закладений 19 травня, що засвідчить початок будівництва сучасного закладу, який відповідатиме стандартам Організації з благополуччя тварин та безпеки. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

ведмідь

Зведення Ведмежого притулку – Домажир є важливою віхою у програмі благодійної зоозахисної організації «Чотири Лапи» (Австрія) з покращення ситуації з ведмедями в Україні.

Будівництво фінансується Благодійною організацією «Чотири лапи» (FOUR PAWS) і буде тривати до 2018 року. Притулок площею 20 га зможе прийняти до 20 ведмедів, що будуть жити в умовах, наближених до дикої природи. Завдяки розташуванню поблизу Львова та в межах Біосферного резервату «Розточчя» Ведмежий притулок, без сумніву, стане однією з головних туристичних визитівок регіону.

Довідка:

Міжнародна зоозахисна організація «Чотири лапи» працює в Україні з 2012 року. Незважаючи на заборону використання ведмедів та вовків для цькування мисливськими псами, в таких умовах ще перебувають близько 20 ведмедів. Ще багато ведмедів живуть в крихітних клітках біля ресторанів та готелів по всій країні. Ведмедів випускають з кліток лише для розважання туристів чи тренування мисливських псів.

На даний час «Чотири лапи» змогли врятувати п’ятьох бурих ведмедів в Україні. Після порятунку з незаконного утримання ведмедики насолоджуються життям в Центрі порятунку ведмедів «Надія» поблизу Житомира. Організація також втілила в Україні кілька проектів по безпритульних тваринах.

Фото: firtka.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...