ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили конкурс на підтримку регіонального кінематографу

|

Департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки оголошує конкурс на підтримку регіонального кінематографу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

кінематограф

«Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіонального кінематографу як пріоритетного напряму державної політики в гуманітарній сфері», – зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Марія Вагіла.

Початком конкурсу вважається дата оприлюднення цього оголошення. Триватиме він 30 календарних днів з дня його оголошення. Заявки приймаються упродовж 14 календарних днів.

Для участі заявники мають подати такі документи:

– заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки регіонального кінематографу на відповідний рік в довільній формі;

– кошторис на створення документально-історичного і патріотичного кіно в довільній формі;

– сценарний план фільму в довільній формі.

Документи слід скерувати за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб 401, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації або за телефоном: 261 27 75.

Фото: www.uamodna.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...