ОСТАННІ НОВИНИ

Митників Львівщини перевірять на детекторі брехні

|

Працівники Львівської митниці Державної фіскальної служби пройдуть перевірку на поліграфі – апараті який визначає правдивість людини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

poligraf

“Цей апарат знаходиться у Львівському державному університеті внутрішніх справ і використовується у навчальному процесі. Я запропоную керівнику ДФС України Роману Насірову дозволити провести такий експеримент на Львівщині і пропустити через детектор брехні митників. Ті хто пройде поліграф залишиться, решта – будуть шукати іншу роботу”,  –  голова Львівської ОДА зазначив Олег Синютка.

Окрім того, керівник області наголосив, що позитивна динаміка надходжень від митних платежів дасть змогу реалізувати експеримент по дорогах, який працює зараз.

“У лютому митниця здійснила перевиконання на 100 мільйонів гривень, з яких половину використаємо на ремонт доріг Львівщини. За ці кошти вже цього тижня ми розпочнемо робити дорогу в напрямку Львів-Самбір-Старий Самбір-Турка. Всього цьогоріч ми плануємо відремонтувати близько 250 кілометрів якісних доріг”, – підкреслив Олег Синютка.

Фото: detective-lviv.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...