ОСТАННІ НОВИНИ

Мобільний кінотеатр вирушив у тур селами Львівщини

|

У жовтні за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та за участі митців та відомих діячів культури нашого краю розпочалися перші поїздки народними домами Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

teatr

«Переконана, що мистецькі мандрівки допоможуть забезпечити життєдіяльність народних домів. Звісно, дати нове життя більшості з них вкрай важко. Але ми віримо, що зможемо розробити новий формат їх роботи. Досягти того, щоб народний дім став місцем, де гуртуються діти, аби він став молодіжним центром. Прагнемо того, щоб у народному домі могли зібралися господині й люди похилого віку», – зазначила директор департаменту Христина Береговська.

За словами Христини Береговської, митці Богдан Стельмах, Надія Мориквас та Оксана Лозова у жовтні відвідали села Ісаї та Ясениця, що у Турківському районі. Вони подарували дітям поетичну книжечку про Андрея Шептицького та розповіли про дитинство великого українця, а також про те, як багато видатних людей народилися у селі.

Окрім того, мистецькі акції відбулись у Городоцькому, Радехівському та Золочівському районах Львівщини. Села Малий Любінь і Завидовичі відвідали літератори Юлія Курташ-Карп та Богдан Чепурко. У село Новий витків приїжджав художник Нестор Бордун, який провів майстер-клас для дітей з живопису. А діти, які мешкають у селах Куровичі, Підгайчаки, Словіта та Червони, переглядали українську мультиплікацію. Адже там побував мандрівний мобільний кінотеатр.

Фото: kindereducation.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...