ОСТАННІ НОВИНИ

У зоні АТО немає важкої зброї, - ОБСЄ

|

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ констатує відсутність важкого озброєння в місцях зберігання як з боку терористів, так і з боку України. Про це на брифінгу заявив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг, передає УНІАН.

обсє

“Згідно з мінськими угодами, як було домовлено у вересні та лютому (2014 та 2015 р – УНІАН) важке озброєння мало б давно бути виведене від лінії розмежування. Ми попросили обидві сторони надати нам дані, де воно знаходиться. але ці дані ми так і не отримали. Починаючи з лютого ми спостерігаємо, що важке озброєння знаходиться на відстані від лінії розмежування з обох сторін. Але нещодавно ми побачили, що це озброєння почало зникати з місць, де мало б знаходитися. І ми також побачили, що воно з’являється біля лінії розмежування, де його не має бути. Ми також бачимо його рух вздовж лінії розмежування” , – зазначив Хуг.
Також він додав, що місія попросила голів української та російської делегацій Спільного центру контролю та координації у Соледарі надати місії перелік тих типів озброєння, які знаходяться в місцях, обумовлених Мінськими домовленостями, але не отримали відповіді: “те, що нам не надають такі переліки, не дозволяє нам перевірити, чи дійсно важке озброєння відводиться”.

Фото: censor.net.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...