ОСТАННІ НОВИНИ

Для малюків у Львові з’явиться чимало нових гуртків

|

У Львові оновлюються дитячі клуби, також там впроваджують нові гуртки. Про це Львівському порталу розповіли в прес-службі Львівської міської ради.

photo

Зокрема, в оновленому клубі «Помаранч» (вул. Озаркевича, 6) розпочав діяльність гурток бісероплетіння «Намистинка». Яскраві стіни, нові меблі й насичена творча програма  ̶  все це для дітей, які хочуть навчитися створювати з бісеру різноманітні прикраси та сувеніри. Заняття в клубі відбуваються щодня в будні з 16.00 год.

«Займаючись таким красивим видом мистецтва як бісероплетіння, хотілося облаштувати приміщення клубу більш естетично. Отож, спільними зусиллями працівників установи, педагогів, батьків оновлено клуб: приміщення пофарбовано у різні кольори, придбано нові меблі та облаштовано виставкову частину для експозиції дитячих робіт. Також на стіні навчальної кімнати створено великий малюнок – «Вікно у Львів». В клубі стало більш просторо й цікаво – саме так зазначають і батьки, і діти», – розповіла директор Дитячих клубів Залізничного району Олександра Білецька.

«За літо ще частина дитячих клубів значно оновилася. Колись перед новим навчальним роком проводились дрібні роботи: щось підфарбовували підремонтували. Вже другий рік є більш комплексний підхід: змінюються не тільки меблі й кольори стін, а й самі гуртки. Як показав минулий рік, яскрава атмосфера в клубах додатково привертає увагу дітей до відвідування занять», – зазначила координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Ольга Каспришин.

Нагадуємо, цього тижня розпочався навчальний рік в Дитячих клубах Львова. Заняття в Дитячих клубів Львова – безкоштовні.

Фото: zt.ridna.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...