ОСТАННІ НОВИНИ

Україна закликає світ не визнавати окупантські вибори в Криму

|

МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням ЦВК Російської Федерації утворити виборчі округи для проведення виборів депутатів Держдуми Федеральних Зборів РФ на території тимчасово окупованої Росією Автономної Республіки Крим та Севастополі. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі МЗС України.

55eed7956a240-sho-take-vibori

«Чергова спроба Російської Федерації поширити своє національне законодавство на територію суверенної України є грубим порушенням норм міжнародного права, законодавства України, положень резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» від 27 березня 2014 року, Бакинської Декларації та Резолюції ПА ОБСЄ (28 червня – 2 липня 2014 року), Гельсінкської Декларації ПА ОБСЄ (5-9 липня 2015 року) і є викликом не лише Україні, але й всій світовій спільноті», – зазначають у прес-службі.

Українська сторона не визнає ані так званого «референдуму» 16 березня 2014 року, ані будь-які інші «виборчі процеси», які Росія проводить на тимчасово окупованій території нашої держави.

МЗС України закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати будь-які псевдовиборчі процеси, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь та утриматись від будь-яких кроків, наприклад, прийняття рішень щодо направлення спостерігачів, що може розглядатися як привід для легітимізації незаконних виборів.

Фото: pmg.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...