ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові беруться за 13 небезпечних балконів

|

Цьогоріч у Львові заплановано провести реставрацію та капітальний ремонт 13 балконів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Camera

Зокрема, будуть реставрувати балкони за такими адресами: пл. Осмомисла, 1 (1 балкон), вул. Герцена, 4 (4 балкони), вул. Просвіти, 6 (2 балкони), вул. Курбаса, 8 (1 балкон), вул. Замарстинівська, 3 (2 балкони); вул. Братів Рогатинців, 45 (1 балкон), вул. Куліша, 33 (2 балкони).

Нагадаємо, цього року вже реставрували балконів на вул. Бандери, 1 та капітальний ремонт балконів на вул. Хмельницького, 5.

У 2014 році проведено реставрацію 20 балконів у 13 пам’ятках архітектури і капітальний ремонт 5 балконів у 4-х будинках, які не є  пам’ятками архітектури – загалом відновлено 25 балконів у 17 будинках. Зокрема, у зоні ЮНЕСКО проведено реставрацію 11 балконів на 6 пам’ятках архітектури і капітальний ремонт 1 балкону на 1 будинку.

Як зазначили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, 3 балкони було відновлено за кошти міського бюджету, а решта – у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...