ОСТАННІ НОВИНИ

Власники VIP-авто від сьогодні починають платити транспортний податок    

|

asi-bentley-continental-flying-spur-56747473

В Україні з 1 липня 2015 року автомобілісти почнуть сплачувати транспортний податок у розмірі 25 тис. грн на розкішні авто з об’ємом двигуна понад 3 л і віком не більше 5 років. Про це інформує УНІАН.

Цей податок був упроваджений у рамках законодавчих змін до Податкового кодексу, які були ухвалені парламентом наприкінці 2014 року і набули чинності з 1 січня 2015 року.

Згідно з документом, повідомлення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку до 1 липня, після чого упродовж 60 днів автомобілісти зобов’язані його сплатити. У разі прострочення платежу автовласникові буде нарахована пеня і штраф.

Нагадаємо, що крім упровадження податку на розкішні авто, з січня 2015 року були упроваджені нові акцизи на автобуси і вантажні автомобілі, переобладнані на легкові автомобілі, які були ввезені як комерційні, і збільшений акциз на ввезення легкових авто.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, бюджетні надходження від сплати транспортного податку в 2015 році плануються на рівні 400 млн грн. Водночас, у Міністерстві фінансів повідомили, що податок на розкішні автомобілі торкнеться 17 тис. транспортних засобів, або 1,3% від усієї їх кількості.

Фото: kiev-prokat.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...