ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській мерії запевняють, що роботи зі встановлення пам’ятника Шептицькому можуть розпочатися з наступного тижня

|

Роботи з реконструкції площі Святого Юра і встановлення пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому можуть розпочатися вже з наступного тижня. Про це сьогодні на брифінгу журналістам розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, інформує кореспондент Львівського порталу.

За словами Ю.Чаплінського, виконком Львівської міської ради олноголосно прийняв рішення «Про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра» і таким чином дав згоду на проведення біля собору Святого Юра відповідних робіт.

«Рішенням виконкому нас уповноважили проводити роботи пов’язані виключно з облагородженням площі і встановленням пам’ятника. Це рішення не стосується будівництва дороги, бо вона повинна бути зроблена згідно чинного законодавства, за детальним планом, з погодженням сесії, з експертизою, з кошторисом і тендерами», – розповів Ю. Чаплінський.

Роботи з облагородження площі Святого Юра відбуватимуться на законних підставах, адже на їх виконанання свої дозволи, окрім виконкому, вже дали і міські обранці. Такі роботи проводитимуться для того, щоб провести заходи присвячені роковинам Андрея Шептицького.

Що стосується будівництва дороги, то це питання найближчих два місяці піднімати точно не будуть, додав Ю. Чаплинський.

«На сьогодні є нова транспортна схема, яка потребує експертизи, яка наразі не має під собою погодженого історико-містобудівного обґрунтування в Києві. Тобто, ми не можемо робити, поки ми це все не узгодимо», – додав Ю. Чаплінський.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...