ОСТАННІ НОВИНИ

У лікарні залишаються сім клієнтів ресторації «Театр Пива Правда»

|

На стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває сім осіб, з них одна дитина, які отруїлися 10 – 12 травня 2015 року у ресторації «Театр Пива Правда», що на львівській площі Ринок. Про це Львівському порталу повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

Лікарня

Потерпілим в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги. Протиепідемічні заходи продовжуються. Ситуація контрольована.

«Станом на 06:00 год. 27 травня на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 7 осіб, з них 1 дитина, стан всіх госпіталізованих наближається до задовільного» – йдеться у повідомленні.

Як відомо в період з 12 до 15 травня 2015 року в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню з попереднім діагнозом – «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано 58 осіб, з них 4 дитини, віком до 18 років, які харчувались в ресторації «Театр Пива «Правда» у Львові, площа Ринок, 32.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...