ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині падає товарообіг

|

Товарообіг у роздрібній торгівлі Львівщини, за перший квартал, зменшився на майже 11%. Про це Львівському порталу повідомили в департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

За даними відомства, товарообіг  у роздрібній торгівлі у Львівській області становив 11,722 мільярда гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року це менше на 10,7%. Загалом по Україні спад становив 23,9%

У структурі обігу роздрібної торгівлі 49,1% становив товарообіг роздрібної торгівлі підприємств, 21,3% – обіг роздрібної торгівлі фізичних осіб-підприємців, що мають мережу поза ринками, 29,6% – обіг від продажу товарів на ринках.

Зменшення обсягу товарообігу сталося через зниження реалізації товарів: м’яса та птиці, готових м’ясних продуктів і консервів, кондитерських виробів (включно з морозивом), свіжих плодів, ягід, пива та безалкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Серед непродовольчих товарів в області менше реалізовано товарів парфумерно-косметичних, аудіо- та відео обладнання, автомобілів та автотоварів, а також бензину моторного та дизельного пального.

Ілюстрація: dailylviv.com

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...