ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує загальноміське прибирання в рамках кампанії «З нами місто розквітає»

|

У четвер, 19 березня, учнівська та студентська молодь, а також активні мешканці прибиратимуть та впорядковуватимуть Скнилівський парк. Саме з нього розпочинається загальноміське прибирання Львова у рамках кампанії «З нами місто розквітає», повідомляє Львівському порталу прес-служба ЛМР.

«Першим у четвер прибиратимемо Скнилівський парк. До приведення парку до ладу вже долучилися Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва та Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну. Будемо раді бачити усіх небайдужих мешканців міста», – розповів Назар Куровець, співкоординатор кампанії «З нами місто розквітає».

«Найближчі декілька днів плануємо привести до ладу Левандівський, Скнилівський парки, парк «Високий замок» та яр на вулиці Ярославенка. Запрошуємо долучатися усіх небайдужих, щоб зробити наше місто до Великодня комфортнішим та чистішим», – зазначив Андрій Шевців, керівник міської організації «Об’єднання «Самопоміч».

Охочим фізично чи матеріально долучитися до акції, потрібно звернутись в управління екології та благоустрою чи управління внутрішньої політики Львівської міської ради, або ж у районні адміністрації міста.

Ілюстрація Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...