ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура знову скликає очевидців подій на Майдані

|

Прокуратура Львівської області просить громадян надавати їм нову чи додаткову інформацію про всі можливі правопорушення, пов’язані з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі відомства. 

У прес-службі прокуратури наголошують, що будь-яка додаткова інформація про факти правопорушень, вчинених стосовно учасників подій під час Революції Гідності для слідства є надзвичайно важливі.

На даний час слідчі прокуратури Львівської області розслідують два кримінальних провадження, пов’язаних з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Як відомо, це кримінальне провадження за фактом загоряння 20 лютого минулого року приміщення БМОП «Беркут» у Львові, внаслідок якого загинули два працівники даного підрозділу, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.194, ч.3 ст.365 КК України та за фактом перевищення службових повноважень працівниками УДАІ ГУ МВС України у Львівській області щодо перешкоджання виїзду транспортних засобів на «Євромайдан» у м. Київ, за ознаками ч. 1 ст. 365 КК України.

Окрім цього, слідчим відділом прокуратури області в поточному році проводилось досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях, розпочатих за заявами потерпілих за фактами спричинення працівниками спецпідрозділів органів внутрішніх справ їм тілесних ушкоджень під час мирних акцій протестів у м. Києві у січні-лютому 2014 року. Наразі вказані провадження, у відповідності до ст. 216, 218 КПК України, скеровано за підслідністю у прокуратуру м. Києва для подальшого проведення досудового розслідування.

«Запевняємо, що слідчі прокуратури вживають усі вичерпні заходи для якнайшвидшого завершення досудового розслідування у цих провадженнях та прийняття законних процесуальних рішень. З огляду на це, вкотре просимо громадськість активно долучитися до розслідування та надати слідству відомості про відомі їм обставини, які мають стосунок до вказаних кримінальних проваджень.

Окремо, звертаємося із проханням надавати нову чи додаткову інформацію про всі можливі правопорушення, пов’язані з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності до слідчого відділу прокуратури області (м. Львів, Городоцька, 16, тел. 261-27-59; 261-26-93; 261-29-86).

Також просимо з розумінням поставитися до того, що анонімні інформації в засобах масової інформації не можуть слугувати доказами в кримінальному судочинстві. Хоча ці заяви безумовно перевіряються в ході досудового розслідування», – зазначають у прес-службі відомства.

Фото: zn.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...