ОСТАННІ НОВИНИ

Соцмережі заважають працювати кожному десятому українцю

|

Кожен другий офісний співробітник одночасно працює і «висить» у соц. мережах. При цьому кожен десятий з упевненістю заявив, що це йому заважає. Ще 9%, обговорюючи новини з колегами, відволікаються самі й відволікають інших. Такі результати дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, інформує кореспондент Львівського порталу.

Кожен десятий не може сконцентрувати увагу на роботі, бо відволікається на соцмережі та новини. А п’ята частина опитаних заявила, що це залежить від ситуації — заважає перегляд новин роботі чи ні. Разом із тим, більшість офісних співробітників вважає, що відвідування новинних сайтів і сторінок у соц. мережах жодним чином не відображається на якості їх роботи.

Крім цього, більша частина співробітників українських офісів не лише переглядає новини, але й активно обговорює їх у колі колег. Також варто відзначити, що більшість із них (57%), робить це під час обідньої перерви. Цікаво, що чим більша кількість співробітників компанії, тим вищий відсоток тих, хто спілкується з колегами щодо останніх подій. У кожній третій компанії чисельністю до 50 або до 100 осіб не обговорюють новини в колі колег. А ось у великих компаніях (більше 100 осіб) і дуже великих (до 1000 осіб) лише в кожній четвертій не заведено ділитися своєю думкою про те, що відбувається. Якщо все ж таки треба виконати роботу, третина «білих комірців» закриває усі зайві сторінки й намагається зосередитися на виконанні завдань. Проте половина з усіх опитаних заявили, що будуть працювати і «висіти» у соц. мережах одночасно. Цікаво, що 8% далі вбиватимуть час, жертвуючи якістю та кількістю виконаної роботи, — вони виконають тільки необхідний мінімум.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в жовтні 2014 року. В опитуванні взяли участь 1285 респондентів.

Фото:www.telekritika.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...