ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія Львова шукає інвесторів для будівництва Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів

|

Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської оголошує про початок конкурсу на визначення на конкурсних засадах юридичної чи фізичної особи-інвестора, відповідно до ухвал міськради і з метою реалізації інвестиційних проектів, створенні сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Інвестиційний проект об’єднує два об’єкти інвестування в один проект із двома компонентами. Це дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» на просп. В. Чорновола, 45 та добудувати навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18.

Орієнтовні техніко-економічні показники об’єкту інвестування:

Меморіальний музейний комплекс тоталітарних режимів (просп. В. Чорновола, 45):  орієнтовна площа забудови – 805 кв м; орієнтовна кількість об’єктів – музейний комплекс із чотирьох зон; орієнтовна вартість будівельних робіт – 14 млн грн.;

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад І-го ступеня» (вул. Драгана, мікрорайон Сихів-18): орієнтовна площа забудови – 3426 кв м; орієнтовна кількість об’єктів – навчальний комплекс з 3 блоків: школа, дошкільний заклад, блок спільних приміщень;  орієнтовна вартість будівельних робіт – 22 млн грн.

Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкту інвестування та окремих його складових частин визначатиме інвестор. Вартість здійснення заходів з будівництва об’єкту може змінюватись відповідно до фактичних витрат інвестора на реалізацію проекту.

Основними критеріями визначення переможця є найкращі умови використання об’єкту інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських послуг, найбільш вигідна та надійна схема реалізації інвестиційного проекту, відповідність заявки та пропозиції основним умовам інвестиційного конкурсу (в додатку) та додатковими критеріями (досвід роботи і репутація на вітчизняному і закордонному ринках).

Для подання заявки та конкурсної пропозиції потрібно звернутися в управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, пл. Ринок, 1, каб. 318, Львів, 79006, тел. 254-60-06. Термін подання – до 11.00 год. 1 серпня 2014 року.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться за тією ж адресою 1 серпня об 11.30 год. До участі у процедурі розкриття запрошують учасників або їхніх уповноважених представників, представників ЗМІ та територіальної громади міста Львова.

Зацікавлені претенденти на участь в інвестиційному конкурсі можуть контактувати із Сергієм Кіралем, начальником управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради: тел: +38 (032) 254 60 06, е-mail: serhiy.kiral@city-adm.lviv.ua.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...