ОСТАННІ НОВИНИ

Від імені добровольців дивізії «Галичина» львів’ян просять уникнути провокацій

|

Ветерани національно-визвольної боротьби виступили зі зверненням, в якому просять львів’ян «не  дати для московських телеканалів сюжетів про «український фашизм»». Звернення підписали Голова Львівського братства 1 УД УНА  Євген Куцик та Голова Львівського крайового братства ветеранів ОУН-УПА, ветеран 1 УД УНА  Олесь Гуменюк.

Львівський портал подає текст звернення повністю:
“В цей надзвичайний момент, коли найвища загроза нависла над Українською державою, над нашою Незалежністю, звертаємося від імені тих, хто зі зброєю в руках відстоював право українців на власну державність в роки 2 світової війни та після її закінчення.

Звертаємося, перш за все, від імені добровольців дивізії «Галичина» (згодом – 1 Української дивізії Української Національної Армії), чимало з яких після битви під Бродами поповнили лави УПА та збройного підпілля ОУН.
Сьогодні Україна знаходиться в стані збройного конфлікту з Московщиною. Путінські диверсанти вбивають і викрадають українців, а кремлівська пропаганда всіляко намагається очорнити українську владу та патріотів-активістів.
Наближається 28 квітня – день створення дивізії «Галичина». Ми знаємо, що до України вже прямують з Росії групи так званих «рускіх націоналістів», завдання яких – дати для московських телеканалів відповідні сюжети про «український фашизм». Брати участь у зрежисованих Москвою акціях, в умовах путінської агресії – це акт свідомої чи несвідомої співпраці з агресором, акт зради!
Тому закликаємо всіх, хто з повагою ставиться до національно-визвольної боротьби, до пам’яті тих, хто тоді віддав своє життя за Україну, і до нас, ще живих ветеранів цієї боротьби – утриматися від проведення цього року будь-яких масових заходів, присвячених цій події. Ваша повага до нас та наших полеглих у боротьбі побратимів буде найвищою, якщо сьогодні ми не дамо Москві шансу черговий раз показати звільнену від бандитського режиму Україну територією, на якій марширують «бендеро-фашисти» з нацистськими вітаннями та символікою».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...