ОСТАННІ НОВИНИ

Більшість українців негативно ставляться до Януковича й Азарова

|

Понад 65% українців негативно ставляться до президента України Віктора Янукович, як до політика, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова  з 30 вересня по 8 жовтня 2013 року, пише Інтерфакс.

Згідно з результатами, оприлюдненими в понеділок, 65,4% респондентів переважно негативно й цілком негативно ставляться до В.Януковича. 27,4% оцінюють його цілком позитивно або переважно позитивно, 0,2% – не знають такого політика, а 7% опитаних сказали, що на це запитання складно відповісти.

66,8% респондентів відповіли, що здебільшого негативно й цілком негативно ставляться до прем`єр-міністра України Миколи Азарова, 24% ставляться до нього цілком позитивно або переважно позитивно, 8,5% респондентів не змогли відповісти на запитання, а 0,7% не знають такого політика.

83,6% переважно негативно й цілком негативно ставляться до колишнього президента України Віктора Ющенка, 7,8% ставляться до нього цілком позитивно або переважно позитивно, 8,3% респондентів не змогли відповісти на це запитання і 0,3% не знають такого політика.

Рейтинг лідера фракції “Батьківщина” Арсенія Яценюка: переважно негативно й цілком негативно до нього ставляться 54,7% респондентів, цілком позитивно й переважно позитивно – 34,9%, 0,7% – не знають А.Яценюка, а 9,7% – не змогли відповісти на запитання.

57,9% респондентів негативно ставляться до такого політика як колишній прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, 31,4% – ставляться до Ю.Тимошенко цілком позитивно або здебільшого позитивно, 10,5% респондентів не змогли відповісти на запитання і 0,5% не знають такого політика. Під час дослідження було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві й Автономній Республіці Крим. Похибка вибірки не перевищує 3,35%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...