ОСТАННІ НОВИНИ

"Свобода" обіцяє заборонити Компартію, і дозволити носіння зброї

|

“Свобода” домагатиметься заборони Компартії та закону про люстрацію, а також закріпити в законодавстві такі норми як графа “національність” у паспорті, заборона абортів і вільне носіння зброї.

Про це інтерв’ю “Українській правді” розповів віце-спікер Руслан Кошулинський.

“Так, обов’язково, це святе”, – відповів він на питання про заборону Компартії .

“Щодо зброї. ..Коли ти маєш в помешканні зброю, по-перше, ти маєш відповідальність за свою сім’ю, ти не будеш вживати алкоголь або наркоту, тому що тобі може переклинити, і ти завжди знаєш, що ти є убезпечений. Зброя може ніколи не застосовуватися, але всі знають, що в тебе вона може бути”, – зазначив Кошулинський.

“Бо сьогодні бандит має зброю, або правоохоронець у якості бандита також має зброю, а людина, щоб від них захиститися, зброї не має. Якщо ти психічно здоровий, якщо ти не маєш проблем з наркотиками, з алкоголем, якщо ти не залежний – так, будь ласка”, – додав віце-спікер.

Щодо інших законодавчих ініціатив, то Кошулинський сказав, що у них є експертна група, яку очолює екс-депутат Олександр Бондар.

“Сьогодні ми вже напрацювали низку економічних проектів. Це законопроект про заборону приватних монополій, олігополій, про повернення коштів з офшорних зон. Це і сприяння малому й середньому бізнесу. Наприклад, надати дозвіл відкриття приватного бізнесу в державних банках”, – розповів він.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...