ОСТАННІ НОВИНИ

«Першого грудня» представить «Українську хартію вільної людини»

|

До річниці референдуму за незалежність група «Першого грудня» оприлюднить «Українську хартію вільної людини». Презентація відбудеться у суботу, 8 грудня, у Києві. Про це повідомляє прес-служба «Першого грудня».

Під час презентації хартії В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський та Ігор Юхновський розкажуть про те, чи є відповідь на сьогоднішні виклики і яка вона.

«Ми бачили багато потрясінь: могутність і занепад тоталітарних ідеологій та створених ними імперій, політичні засліплення і прозріння, масові захоплення і розчарування», — розповідають учасники групи «Першого грудня». – Їх досвід і знання дозволяють зробити висновок, що «ми здатні перемогти нинішні загрози і небезпеки».

Тому ці інтелектуали пропонують 10 орієнтирів — напрямів праці, де треба кожному докладати власних зусиль і діяти особисто задля «вільних людей у вільній країні».

«Ми закликаємо кожного до найскладнішої у нашому житті роботи: не чекати «золотого віку», не падати духом, не ховатися. Наша Хартія — це вибір “бути”. Особистий і колективний», — йдеться у документі.

У презентації та обговоренні «Української хартії вільної людини» на Національному круглому столі, пряму інтернет-трансляцію якого робить BeTV, візьмуть участь письменниця Оксана Забужко, головний редактор газети «День» Лариса Івшина, президент Київської школи економіки Павло Шеремета, правник, фахівець із конституційного права Геннадій Друзенко, Надзвичайний і Повноважний Посланник України Данило Лубківський, президент «PRP Group» у країнах СНД Наталя Попович, редактор відділу політики газети «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін, а також відомі політологи, соціологи, журналісти та громадські діячі. Модеруватиме зустріч Юрій Макаров.

«Українська хартія вільної людини» буде представлена 8 грудня в Українському домі на Національному круглому столі, присвяченому 21-й річниці референдуму за незалежність України.

Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-у річницю референдуму. До складу групи входять чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський. Ініціативна група «Першого грудня» вбачає своєю місією встановлення в країні правил гри, які базуватимуться на загальнолюдських цінностях і які сьогодні є затребуваними українським суспільством.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...