ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував мистецький фестиваль пам’яті Возницького

|

У Львові з 27 травня по 5 червня відбудеться X Міжнародний фестиваль дитячої творчості, присвячений пам`яті Бориса Возницького. Як повідомляють організатори заходу, в рамках фестивалю проходитиме конкурс дитячої творчості на пленері “Золотий мольберт”.

 

Фестиваль та конкурс  стартували вчора а впродовж літа на базі БФ “Львівська дитяча галерея”, Львівської Національної академії мистецтв, Львівського обласного інституту післядипломної освіти, Підбузької малої академії мистецтв  та по всій Україні проходитимуть майстер-класи з живопису на пленерах. Їх підсумками стануть виставки у Національному музеї у Львові ім.А.Шептицького, у львівській Ратуші, у Музеї книги та друкарства України Києво-Печерської Лаври.

Учасниками заходів виявили бажання стати понад 1000 дітей та педагогів з різних міст України, Білорусії, Молдови, Польщі, Франції, з них 800 дітей вже взяли участь у заочному етапі конкурсу “Золотий мольберт”.

Понад 200 дітей з 27 травня стануть учасниками очного етапу з візуального мистецтва, малюючи в залах Національного музею у Львові ім.А.Шептицького та будуть боротися за найвищу нагороду ­- золотий мольберт з діамантом. Вручення  золотих медалей та головного призу відбудеться 31 травня з 16.00 ­- 18.00 у Національному музеї. 

У рамках заходів 30 травня об 11 год у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких  відбудеться міжнародна конференція з музейної педагогіки та розвитку дитячої особистості для керівників міжнародних делегацій, у якій візьмуть участь представники з України, Росії, Білорусії та Польщі.

До дня захисту дітей 1 червня на території Палацу Потоцьких та Палацу мистецтв відбудеться унікальне Свято творчості, присвячене пам`яті Бориса Возницького. Також усі діти, їхні керівники, батьки та оргкомітет разом “Творитимуть історію України” ­- з глини ліпитимуть трипільські житла, трипільську пластику, навчатимуться працювати на гончарному крузі, опеновуватимуть техніку малювання ангобами тощо.

На другому етапі  конкурсу з 2 червня відбудуться виїзні живописні пленери в Олеський замок та Свірж, круглі столи та зустрічі з видатними львівськими художниками, пленери на площі Ринок, вулицях Львова, у Шевченківському гаю  тощо.   Активним учасникам пленерів на шпальтах сайту www.artklass.lviv.ua  Львівської муніципальної дитячої галереї відкриють персональні дитячі галереї. Також на цьому  сайті детально висвітлюватиметься творчий процес у вигляді відео та фоторепортажів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...