ОСТАННІ НОВИНИ

Тарифи на газ і тепло підвищать, каже Хорошковський

|

Україна зацікавлена у продовженні співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з місією МВФ під керівництвом Кріса Джарвіса, яка відбулась 21 травня у Києві. Про це повідомляє Урядовий портал.

Під час обговорення внутрішньоекономічної ситуації в Україні Перший віце-прем’єр-міністр наголосив на стабільності національної валюти, нормальному функціонуванні банківської системи та покращенні фіскальної політики. За його словами, Україна буде вводити збільшення тарифів на енергоносії для населення тільки після розробки програми адресної допомоги незахищеним верствам населення та застосування енергозберігаючих технологій. «Спочатку ми опрацюємо застосування енергозберігаючих технологій, розробимо систему адресної соціальної допомоги, і після цього підійдемо до питання підняття тарифів до економічно обґрунтованого рівня», – зазначив Валерій Хорошковський.

Говорячи про розвиток відносин між Україною та МВФ, Перший віце-прем’єр наголосив, що сторони мають рухатись шляхом економічної співпраці, зокрема, відновлення програми stand by.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...