ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович випустить з тюрми матерів з дітьми і неповнолітніх

Львівський портал

|

В Адміністрації президента заявили про помилування великої кількості неповнолітніх і жінок з маленькими дітьми, які відбувають покарання, а також тих, хто в очікуванні вироку ще перебуває в СІЗО.

Завдяки помилуванню вдасться “прорідити” переповнені місця позбавлення волі, де на сьогоднішній день перебуває близько 155 тисяч осіб, пише “Сегодня”.

Наразі про помилування офіційно ніде не повідомляється. У Генпрокуратурі заявили, що нічого про нього не знають.

У Держпенітенціарній службі (ДПС) запевнили, що не проти відпустити мам і неповнолітніх, і з травня по вересень дали кілька десятків позитивних висновків про це.

“Але мова йде про сотні жінок і 60 неповнолітніх. Три колонії, де відбувають покарання діти, зараз перепрофілюємо під інші установи. І з помилуванням це не пов`язано”, – сказав помічник глави ГПС Ігор Андрушко.

Правозахисник Едуард Багіров вважає, що помилування не ускладнить криміногенну ситуацію в суспільстві.

“Тим, ​​хто відбуває термін, треба дати шанс, і тим більше не карати малюків, які перебувають у колоніях з мамами”, – зазначив Багіров.

Нагадаємо, в Україні 109 ув’язнених відмовилися вийти за амністією на свободу. Головних причин такої відмови дві: одні ув`язнені приберігають право на амністію на майбутнє (за законом, нею можна скористатися лише раз в житті), іншим набагато комфортніше живеться у в`язниці на казенних харчах і з дахом над головою.

ТСН

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...