ОСТАННІ НОВИНИ

Від завтра на тиждень вулиця Городоцька буде закрита для руху транспорту

Львівський портал

|

У процесі реконструкції вул. Городоцьку на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Сяйво розширять з двох до чотирьох смуг. Для проведення ремонтних робіт від завтра, 22 червня і до 29 червня, вул. Городоцька на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кондукторської буде закрита для руху транспорту. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Для цього доведеться зрізати дерева по правій стороні вул. Городоцької. Це близько 400 зелених насаджень. Усі дозволи та акти на зрізування дерев у нас є. Потім тут висадимо нові дерева», – зазначив в.о.начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта.

За тиждень – від 22 червня й до 29 червня власне планують зрізати дерева. «За цей час ми зріжемо усі дерева і знову відкриємо дорогу для руху транспорту. Проїзд буде відкритий, поки ми будемо виконувати земляні роботи на тій ділянці, яка йде під розширення дорожнього полотна. Потім, приступивши до перемощення бруківки, вул. Городоцьку доведеться знову закрити для руху транспорту. Адже роботи з перемощення бруківки не дозволяють закривати дорогу по смугах», – наголосив представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні.

На цій ділянці дороги буде перемощено бруківку, відновлено контактну мережу, вуличне освітлення. Також передбачено прокладання водопроводу та винесення газопроводу з-під дорожнього полотна.

«Поки важко сказати,  скільки часу точно триватимуть роботи, адже тут є досить багато комунікацій. І перемощення бруківки займає більше часу, ніж асфальтування. Орієнтуємось десь на 2 місяці», – додав Олександр Добоні.

За словами представника підрядної організації «Онур» Бориса Вільгуцького, транспорт оминатиме закриту ділянку дороги так: до центру міста по вул. Виговського – Любінській – Кульпарківській, від центру міста по вул. Кульпарківській – Любінській – Виговського.

«Також по вул. Окружній можна буде їхати до Левандівки, а з Левандівки по вул. Кондукторській. Вул. Народна на час ремонтних робіт буде закрита», – зазначив Борис Вільгуцький.

Далі роботи триватимуть на ділянці від вул. Сяйво до вул.Виговського, тут планується незначне розширення дорожнього полотна.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...