ОСТАННІ НОВИНИ

Опозиції не дають пікетувати Януковича щоб не псувати враження від України

Львівський портал

|

Окружний адміністративний суд Києва заборонив партії "За Україну!" проводити акцію з вимогою негайного звільнення міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Про це в п`ятницю повідомляє прес-служба партії.У рішенні суду вказано, що з 24 по 26 жовтня в Україні відбудеться візит прем`єра Канади, а 27 жовтня – візит прем`єра РФ Володимира Путіна.

Відповідно до рішення суду "проведення масових заходів біля приміщення АПУ негативно вплине на імідж столиці України, що зумовить негативне враження вищих посадових осіб іноземних держав про країну загалом".

Активісти партії "За Україну!" натомість проводять акцію на вулиці Лютеранській.
Голова міської організації партії Юрій Зубко заявив, що рішення суду є виключно політичним. В`ячеслав Кириленко ще в день призначення Табачника міністром зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про його звільнення. Також партія "За Україну!" з перших днів діяльності Табачника розгорнула широкомасштабну кампанію "STOP Табачник!".

Раніше суд заборонив проведення акції протесту під стінами адміністрації президента представникам БЮТ. Формулювання відмови було тим самим.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...