У 2004 році в Україну вклали близько 1,5 млрд. дол. іноземних інвестицій

|

Мінекономіки прогнозує, що приріст прямих іноземних інвестицій у 2004 році складе 1,5 млрд. дол. США, а протягом 9 місяців 2004 року іноземні інвестори вже вклали в економіку України 1,32 млрд. дол.

Про це повідомили „proUA“ в прес-службі Мінекономіки.

Інвестиції в основний капітал, за прогнозом Мінекономіки, складуть у 2004 році 62,5 млрд. грн. Як і в минулі роки за 9 місяців 2004 року більшу частку всіх капітальних інвестицій здійснено за рахунок власних коштів підприємств. Проти відповідного періоду минулого року обсяги інвестицій в основний капітал зросли в усіх регіонах, крім Закарпатської, Сумської областей, міст Києва та Севастополя. Понад 50% інвестицій в основний капітал складає придбання машин, обладнання та устаткування для новозбудованих об’єктів, реконструкції та технічного переоснащення діючих підприємстві.

Інвестиційно привабливими є підприємства харчової промисловості, переробки сільгосппродукції, машинобудування та обробна промисловість. Зросли інвестиції у розвиток підприємств з видобування вугілля, нафти і природного газу, легкої промисловості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.