ОСТАННІ НОВИНИ

ЛОВА дофінансує збори волонтерів для ЗСУ. Як податися

Андрій Котенський

|

На Львівщині триває акредитація підприємств та волонтерських організацій для підтримки закупівлі товарів для потреб Сил оборони. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

На одного учасника волонтерського збору на закупівлі обладнання для потреб військвих відшкодовуватимуть до 300 тисяч гривень

«Нагадаю, Львівська ОВА розробила новий напрям надання фінансової підтримки тим, хто як ніхто інший, знає потреби наших військових – це звісно ж волонтери. Алгоритм такий: волонтери отримують заявки від військових частин – збирають 50% вартості потреби – подають заявки до Львівської ОВА. Підприємство-виробник проходить акредитацію у Львівській ОВА – Львівська ОВА розглядає заявки та виділяє кошти для виробників продукції. У 2024 році на даний напрям ми передбачимо 5 мільйонів гривень. На одного учасника можуть бути надані не більше 300 тисяч гривень», – зазначив директор департаменту Степан Куйбіда.

Вимоги до підприємства, яке подає документи на акредитацію:

  • має статус юридичної особи або фізичної особи-підприємця із реєстрацією на території Львівської області;
  • не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
  • має досвід діяльності не менше 2 років, (у випадку виробництва дронів – 6 місяців);
  • має виробничі КВЕДи, які відповідають переліку товарів на закупівлю яких може надаватись безповоротна фінансова допомога в межах Завдання 12 Програми;
  • виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій).

Вимоги до волонтерської організації, яка подає документи на акредитацію:

1) має зареєстроване місцезнаходження/місце проживання на території Львівської області;

2) проводить відповідну діяльність не менше 1 року та має досвід реалізації соціальних та гуманітарних проєктів;

3) включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій або має посвідчення волонтера.

Пакет документів на акредитацію:

  • заява на акредитацію підприємства або волонтерської організації згідно із формою, визначеною в Додатку 4 до Завдання 12 цієї Програми;
  • декларація доброчесності учасника згідно із формою, визначеною в Додатку 5 до Завдання 12 цієї Програми.
  • довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. (для виробничих підприємств)
  • копії актів приймання – передачі гуманітарної/благодійної допомоги, які були здійснені волонтерською організацією протягом останніх 6 місяців (для волонтерських організацій).

Прийняття документів триває до кінця року. Документи учасникам слід подавати до Департаменту економічної політики за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 419).

«Таким чином ми в найкоротші терміни досягнемо одразу кількох важливих цілей: зміцнення обороноздатності, інституційна підтримка волонтерських організацій, підтримка національного виробника», – додав Степан Куйбіда.

Детальніше читайте тут.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *