ОСТАННІ НОВИНИ

Шахтарі, екологія і транспорт: які проблеми досі не вирішені на Львівщині

Юлія Осим

|

Під час сесії Львівської обласної ради депутати заслухали та підтримали  звіт щодо виконання програми соціально-економічного розвитку та культури у 2020 році. За словами очільника області Максима Козицького, показник виконання більшості цільових програм становить 75-90%. Про це він зазначив під час виступу, передає Львівський портал.

Так, основну увагу минулого року було зосереджено на підтримку медичної галузі, зокрема, боротьбу з коронавірусом. Для цього з обласного бюджету скерували понад 150 млн грн, а загалом з усіх джерел фінансування близько 5 млрд грн.

Окрім того, успішно (з показником понад 90%) реалізовано низку цільових програм – це забезпечення житлом дітей-сиріт, розвиток лісового господарства, газифікація населених пунктів, розвиток культури, підтримка учасників АТО/ООС та багато інших.

Проте, попри отримані досягнення реалізованих напрямків розвитку, надалі в регіоні залишаються невирішеними низка проблем. Зокрема, йдеться про роботу вугільної галузі та хронічну заборгованість виплати зарплати шахтарям.

Реклама партнерів

Недовиконаним залишається показник наповнення екологічного фонду. Минулого року, порівняно з попередніми роками, суттєво знизився рівень реалізації природо-охоронних заходів на Львівщині, а саме стан очисних споруд. Як відзначив у співдоповіді голова бюджетної комісії ЛОР Володимир Квурт, така ситуація пов’язана насамперед з повною відсутністю фінансування даних заходів з державного бюджету та обмеженим фінансовим ресурсом з місцевого бюджету. Відтак, це наближує екологічну катастрофу.

Ще одна проблема – утилізація відходів у Львівській області. На сьогодні практично по усій території виникають стихійні сміттєзвалища.

«У 2020 році додалась ще одна проблема – занепад туризму. Також слід звернути увагу на такі питання як міграція трудових ресурсів і транспортна політика. Поряд з тим, що є досягнення у сфері транспорту, зокрема, ремонт доріг, натомість є невирішеним питання автобусних пасажирських перевезень», – додав Квурт.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...