ОСТАННІ НОВИНИ

Лікарня «Львівської залізниці» прийматиме хворих на COVID

Вероніка Рой

|

Незабаром Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті почне приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Там мають облаштувати додатково 80 ліжок. Про це у п’ятницю, 27 листопада, повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Зазначимо, Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті стане 23 медзакладом, що прийматиме хворих на коронавірусну інфекцію.

«Щойно мені надіслали чергове розпорядження про зміну закладів охорони здоров’я, які визначені для госпіталізації хворих з коронавірусом. Ми подавали на розгляд нашу ще одну медичну установу – Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті. Сьогодні маємо позитивне рішення, міністр вже підписав розпорядження. Тобто ще один заклад внесений до переліку», Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті», – зазначив Іван Собко.

У лікарні мають облаштувати 80 додаткових ліжкомісць з для хворих на коронавірусну інфекцію.

«Орест Чемерис (директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА, – ред.) матиме у понеділок виїзд і обговорить усі робочі питання з головним лікарем. Ми повідомимо, з якого числа лікарня почне приймати хворих. Там облаштують 80 ліжок, там є і точки доступу до кисню. Тобто лікарня має добру матеріальну-технічну базу. Це добрий резервний об’єкт, який у випадку потреби може запрацювати», – додав Собко.

Нагадаємо, раніше АТ «Укрзалізниця» заявили, що лікарні залізниці прийматимуть хворих на коронавірус у разі додаткового фінансування в розмірі 82 млн грн. Гроші необхідні для забезпечення залізничних лікарень медичним обладнанням і киснем, закупівлі апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів та засобів індивідуального захисту.

Станом на сьогодні на Львівщині кількість ліжок, відведених під лікування COVID-19, наразі становить 3465 одиниць. Проте це число планують збільшити до 6 тисяч.

Як повідомляв Львівський портал, наразі хворих на коронавірусну інфекцію приймають 22 медзаклади Львівщини.

Нагадаємо, на початку листопада на Львівщині суттєво зросла госпіталізація хворих на коронавірус. Тоді завантаженість стаціонарів сягла 67%, згодом цей показник впав майже до 60%, а станом на 20 листопада він становить 55%.

Наразі 60% ліжок у стаціонарах Львівської області мають доступ до кисневих точок, які використовують при лікуванні хворих на коронавірус. У МОЗ визначили, що цей показник на Львівщині має становити щонайменше 80%.

Зважаючи на ситуацію, на Львівщині готуються розгортати мобільні COVID-госпіталі. Їх збираються облаштовувати на території спорткомплексів. Наразі йдеться про «Арену Львів» та спорткомплекс ЛНУ ім. Івана Франка на вул. Черемшини.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.