ОСТАННІ НОВИНИ

Ірина Микичак перейшла на пост заступниці керівника МОЗу

Андрій Котенський

|

Кабінет Міністрів України призначив Олену Теряєву Першим заступником Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, а також Світлану Шаталову та Ірину Микичак заступниками Міністра охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 8 квітня. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

 

Ірина Микичак раніше була Першим заступником Міністра охорони здоров’я. З квітня 2017 року по грудень 2019 року керувала департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Є співзасновницею та координатором реалізації низки успішних міжнародних проектів співпраці зі Світовим Банком, ВООЗ, Агентства США з міжнародного розвитку, Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та інших проектів у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров`я.

Як відомо 18 березня, львів’янка Ірина Микичак стала першою заступницею міністра охорони здоров’я Іллі Ємця.

Згідно з розпорядженням колишнього голови ЛОДА Маркіяна Мальського, її звільнили через незадовільну роботу за 2019 рік. Тоді Ірина Микичак заявляла, що вважає своє звільнення безпідставним.

У листопаді минулого року на сесійному засіданні Львівської облради «Самопоміч», «Свобода» та «Громадянська позиція», зачитали спільне звернення з проханням звільнити зі займаної посади Ірини Микичак, наголосивши,  що департамент охорони здоров’я, який вона очолює, займається виключно реорганізацією медичних закладів з метою вивільнення приміщень в привабливих районах.

Згодом голова Львівської облради Олександр Ганущин назвав заяву депутатів про необхідність звільнення Микичак емоційною та потрібною «Самопомочі».

Натомість сама Микичак заявляла, що певні політсили не змогли стерпіти її непопулярні рішення, які виявились ефективними, тому почали її дискредитовувати.

28 березня стало відомо, що Суд скасував рішення про звільнення Ірини Микичак.

30 березня Верховна Рада з другої спроби проголосувала за призначення Максима Степанова новим міністром охорони здоров’я.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...