ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра 300 гірників пройдуть вулицями Львова та пікетуватимуть ЛОДА через борги із зарплати

Вероніка Рой

|

Завтра, 14 листопада, працівники ДП «Львіввугілля» пройдуть пішою ходою вулицями Львова до приміщень ЛОДА і ЛОР через невиплату заробітної плати працівникам за серпень-жовтень 2019 року. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 13 листопада, на спільній нараді профспілкових організацій відокремлених підрозділів, передає пресслужба ДП «Львіввугілля».

 

У заяві гірників йдеться, що у ході візьмуть участь 300 гірників, які пройдуть вулицями міста Львова – від проспекту Чорновола до приміщень ЛОДА і ЛОР з наступним пікетуванням цих владних структур.

Також у заяві наголошують, що у випадку невиконання вимог керівництвом держави прийняті гірники пікетуватимуть Офіс президента України, КМУ та інші владні структури.

Реклама партнерів

Львівському порталу повідомили у пресслужбі ДП «Львіввугілля», що хода відбудеться близько 10 год.

Додамо, вчора голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook повідомив, що гірники третьої зміни шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» відмовляються спускатися у шахту. Вимога у гірників єдина – погашення заборгованості з виплати зарплати.

Раніше у Львівській ОДА повідомляли, що станом на кінець жовтня працівникам держпідприємства «Львіввугілля» виплатили всього лише 13% зарплати за вересень.

Зазначимо, працівникам ДП «Львіввугілля» регулярно затримують зарплату. Наприклад, платню за грудень їм виплачували «по копійці» від січня до кінця лютого. Зарплату за травень шахтарям видавали ще в середині липня, а червень – на початку серпня.

Через це шахтарі Львівщини регулярно перекривають дороги і влаштовують пікети. Востаннє на акцію протесту вони виходили 2 липня.

На протести шахтарів у Львівській ОДА щораз наголошують, що працюють над тим, аби гірникам виплачували зарплати. На початку цього року в адміністрації заявляли, що розмір заборгованої зарплати для шахтарів збільшили на 40%.

Раніше Львівський портал писав у матеріалі «Шахтарський Червоноград. 500 метрів під землею» про нелегку роботу гірників і, зокрема, про постійні затримки зарплат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.