ОСТАННІ НОВИНИ

На дільниці у Львові 94-річна жінка порвала бюлетені і намагалася їх з’їсти

Наталя Дуляба

|

94-річна жінка, яка мала би голосувати на дому, прийшла на виборчу дільницю, що у Львові на вул. Дністерській, 16. Втім замість того, щоб проголосувати, вона порвала бюлетені та навіть намагалася їх з’їсти. Про це повідомляють спостерігачі Комітету виборців України, передає Львівський портал.

 

Випадок стався на дільниці №461982 майже відразу після її відкриття. 94-річна жінка, яка внесена до списку виборців, що не здатні самостійно пересуватися, вирішила проголосувати безпосередньо на дільниці. Втім весь процес її волевиявлення тривав майже чотири години і не обійшовся без інцидентів.

«Незважаючи на пояснення членів виборчої комісії, що жінка повинна реалізувати свій вибір вдома, вона у скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці. Після тривалих суперечок виборча комісія за згоди наявних спостерігачів проголосувала та вирішила надати їй право проголосувати на дільниці. Після видачі бюлетенів та заповнення жінка не захотіла вкинути їх у переносну скриньку, а лише у стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати», – йдеться у повідомленні.

Про інцидент повідомили дітей 94-річної жінки. Допоки вони їхали на дільницю, пенсіонерка ще й заснула на місці.

«Завершальний акорд обурення 94-річної жінки проявився в тому, що вона почала рвати та їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в окремий кульок, їх дільнична виборча комісія ідентифікує як зіпсовані», – додають у КВУ.

Зазначимо, що виборча дільниця №461982 охоплює мешканців вул. Білоцерківської, 1-А, 2-А, вул. Дністерської,  14-А, 16-А, 18–20-А, 22–22-Б, вул. Зеленої, 130, 140; вул. Липова Алея,1, 5, 5-А, 5-Б, 7, 9, 11 та вул. Меблярської. Вона входить в одномандатний виборчий округ №115.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, в Україні проходять дострокові вибори до Верховної Ради. Поліція вже встигла виявити першу спробу фальсифікації парламентських виборів. Також спостерігачі заявили про перші порушення на дільницях.

Натомість на Львівщині спостерігачі зафіксували 12 випадків, коли виборці намагалися проголосувати без паспорта. Самі мешканці області активно скаржаться правоохоронцям на незаконну агітацію під час голосування.

Також інцидент під час голосування виник на дільниці на вул. Симоненка у Львові. Тут виборцю видали відразу десять бюлетенів.

Додамо, що правопорядок під час волевиявлення громадян на Львівщині забезпечують 5000 поліцейських. На посилений режим роботи вони перейшли ще 15 липня.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...