ОСТАННІ НОВИНИ

Під час концерту у Гарнізонному храмі зібрали більше 12 тисяч гривень для Центру опіки сиріт

Наталя Дуляба

|

У неділю, 24 лютого, під час благодійного концерту на підтримку Центру опіки сиріт УГКЦ, який проходив у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, вдалося зібрати понад 12 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник Центру опіки сиріт Роман Прокопець, передає Львівський портал.

 

«7 188 грн та 200$ зібрали на благодійному концерті у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Висловлюємо подяку дітям і викладачам музичних шкіл № 1 і №6 міста Львова за участь у благодійному концерті на підтримку Центру Опіки Сиріт», – написав Роман про копець.

Реклама партнерів

Нагадаємо, вчора благодійний концерт відбувся і в Центрі Довженка, що на Сихові. Всі отримані кошти скерують на на викуп в обласної ради приміщення на вул. Короленка, 7 для Центру опіки сиріт УГКЦ.

Нагадаємо, нещодавно Львівська обласна рада виставила на продаж приміщення школи-інтернату на вул. Короленка, 7 у Львові. Стартова ціна об’єкта площею майже 3000 кв м становить майже 29,3 мільйона гривень.

У приміщенні цієї школи-інтернату працює Центр опіки сиріт УГКЦ. Для того, щоб дітей звідти не виселили, священнослужителі розпочали збір коштів для викупу будівлі. Сам аукціон відбудеться 27 лютого.

Якщо приміщення на вул. Короленка, 7 Центру опіки сиріт вдасться викупити, то там планують створити Дім милосердя для дітей-сиріт.

Проти виселення Центру опіки сиріт виступили небайдужі львів’яни, які створили петицію до міськради Львова з проханням стати на захист дітей-сирі. Мерія підтримала петицію та зверталась до обласної ради з проханням передати приміщення на вул. Короленка, 7 цьому центру.

Додамо також, що священик УГКЦ, відомий львівський волонтер Юрій Бойко прокоментував ситуацію із приміщенням колишньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7. Він вважає, що у цій ситуації міська та обласна влади зводять між собою порахунки.

Як повідомляв Львівський портал, долучитися до збору коштів для викупу школи-інтернату із власності обласної ради може кожен охочий.

Реквізити для допомоги Центру опіки сиріт:

Р/р 26003053749934

ПАТ «ПриватБанк»

МФО 325321

ЄДРПОУ 37527309

Призначення платежу — «добровільна пожертва»

Отримувач — місія Центр Опіки Сиріт УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5). Контактні номери: 097295 36 06, 096749 79 80.

Фото: Роман Прокопець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.