ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада Львова виділить перевізникам 15 мільйонів за пільговиків

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 14 вересня, виконавчий комітет міської ради погодив виділення 15 млн грн перевізникам Львова за перевезення пільгових категорій населення. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Як зазначив під час внесення змін до бюджету міста директор департаменту фінансової політики міськради Олег Іщук, мерія запланувала виділили міським перевізникам 15 млн грн на покриття витрат за перевезення пільгових категорій населення.

Зазначимо, що перевізники Львова отримують із бюджету компенсації за пільговиків лише кілька разів на рік.

Як повідомляв Львівський портал, після завершення конкурсу перевізників у Львові може подорожчати вартість проїзду у маршрутках.

Натомість Асоціація перевізників Львівщини заговорила про підняття вартості проїзду у міських маршрутках до 7 гривень ще на початку квітня цього року.

Сам конкурс перевізників Львівська міська рада оголосила у середині серпня. Переможців мають визначити 3 жовтня, а підписувати нові договори з автотранспортними підприємствами планують орієнтовно 15 жовтня.

Додамо також, що у мерії запевняли, що після конкурсу у Львові покращиться якість перевезення у громадському транспорті. Зокрема, нові договори, які підписуватимуть із перевізниками, передбачають штрафи за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху.

Як повідомляв Львівський портал, до кінця року Львів має отримати 150 нових автобусів: 100 білоруських МАЗів і 50 «Електронів». Перші десять МАЗів вже приїхали до Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...