ОСТАННІ НОВИНИ

Виконком затвердив новий тариф у електротранспорті Львова. Що робити зі старими квитками?

|

З цієї п’ятниці, 1 вересня, проїзд у електротранспорті міста Львова вартуватиме 3 гривні. Відповідне рішення сьогодні, 30 серпня, затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Згідно прийнятого рішення, разовий квиток у трамваях та тролейбусах Львова коштуватиме 3 гривні, пільговий – 1,50 грн. Вартість перевезення одного місця багажу  – 3 грн.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, 3 гривні у електротранспорті – це компроміс між потребами ЛКП «Львівелектротранс» та платоспроможністю львів’ян.

«Економічно обґрунтована ціна на проїзд у електротранспорті Львова сьогодні складає 3,70 грн. При цій ціні підприємство «Львівелектротранс» було би беззбитковим.  Прийнята цифра 3 гривні, бо ми розуміємо фінансовий стан і платоспроможність населення, крім того 3,70 грн для розрахунку не зручно. Підняття на 50% тарифу дозволить зекономити до кінця року 8 млн грн», – повідомив він.

Він зауважив, що нові квитки уже пішли у друк, також усі, хто наперед закупив талончики вартістю 2 гривні, зможуть обміняти їх на нові.

«Квитки у повній мірі є.  Старі талончики можна поміняти за адресами: Княгині Ольги, Шота Руставелі і на Сахарова, де є кіоски «Львівелектротрансу». Так само розглядаємо питання, щоб можна було у водія обміняти талончики. Наприклад, у вас вас є три квитки по 2 гривні, вам дадуть 2 квитки  по три гривні», – пояснив посадовець.

Щодо проїзного квитка, то у вересні на нього ще діятиме стара ціна, тобто 100 грн.

«Ми зараз проводимо розрахунок, який проїзний буде з 1 жовтня до 1 листопада. На сайті міської ради йде опитування», – нагадав С. Бабак.

Як відомо, також у електротранспорті планують запровадити триденні квитки.

Фото: “Львівелектротранс

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...