ОСТАННІ НОВИНИ

Юлія Лацик: «На вул. Широкій, 2 у Брюховичах передбачено лише апартаменти»

Юлія Лацик

|

Громадська активістка Юлія Лацик про забудову ділянки 3,46 га у Брюховичах на вулиці Широкій, 2, яка не має документальних гарантій побудови обіцяних забудовником грандіозних об’єктів готельної індустрії із термічними басейнами та реабілітаційним центром на 3000 м. кв.:

«Оскільки, вчора відбули 3-тє засідання робочої групи по питанні забудови ділянки на вулиці Широка 2, то традиційно, очікуємо чергової хвилі джинси, запущеної забудовником у місцеві медіа. А також, хвалебних од в коментарях, від ботоферм, на підтримку забудовника.

Тож, якщо найближчими днями натрапите в ЗМІ на тексти про будіаництво там  грандіозних об’єктів готельної індустрії, басейнів, реабілітаційного центру на 3000м2, про пільгові входи для місцевих чи ветеранів війни – майте на увазі, цього усього в містобудівній документації – не існує!!!!

А вносити зміни в містобудівні умови,  для того щоб о те, деклароване на словах, було чітко прописане в містобудівній документації – не погоджуються.

А це важливо. Як і важливо розробити детальний план території. Бо саме цей документ, чітко регламентує що, де і якого масштабу може бути на ділянці проектоване і будоване. Саме цей документ дає право жителям селища на врахування їх інтересу при проектувані простору. І саме розробку і затвердження цього документу Брюховицька селищна рада зумисне опустила, позбавивши брюхівчан права вплинути на формування простору.

Зменшувати об’єму забудови – не хочуть (а це обєкт на понад 49000 м2 ). Вносити зміни в містобудіані умови і декларувати там готельні апартаменти – не хочуть. Виготовляти ДПТ – не хочуть.

Хочуть тільки, щоб брюхівчани і львів’яни, це все проковтнули, і чим швидше підписати меморандум або який договір з ЛМР, що всіх таке влаштовує.

Нагадаю, в діючих містобудах під красивою назвою «Нове будівництво багатофункціонального комплексу громадського призначення у складі реабілітаційного центру для учасників ОО( АТО), спортивного комплексу, дитячого дошкільного навчального закладу, центру дитячого дозвілля, навчально-наукового центру, торгово-розважального центру з офісними приміщеннями та трансформаторної підстанції по вул. Широка, 2 в смт. Брюховичі, передбачено лише одне – будівництво апартаментів!!!

І змінювати цього забудовник Sensar вперто не хоче.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *