ОСТАННІ НОВИНИ

Олександр Сирський: «Попри всю складність є шанси змінити ситуацію на фронті на нашу користь»

|

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський про наступ російських окупантів, їхні цілі на конкретні населені пункти та загалом про ситуацію на полі бою:

«Вчергове працював у районі активних бойових дій на Харківському та Куп’янському напрямках східного фронту.

Противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру з метою захоплення та взяття під контроль цих двох населених пунктів.

На інших напрямках ворог проводить наступальні дії, щоб розтягнути лінію активного фронту, скувати наші війська та не допустити їхнє перекидання на інші ділянки.

В цілому ситуація залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб.

На Харківському напрямку агресор концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке – Липці, але зазнає значних втрат та не має успіху.

У Вовчанську наше головне завдання на цьому етапі – стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення наших територій.

Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої. Наше завдання – зупинити ворога і примусити його перейти до оборони.

Моє завдання – забезпечити цей напрямок достатньою кількістю боєприпасів та боєздатними резервами, що дозволить значно зміцнити оборону.

Попри всю складність ситуації у нас є шанси змінити обстановку на нашу користь. І Сили оборони роблять для цього все можливе.

Хочу відзначити ефективну роботу більшості командирів та штабів. Командири наших підрозділів у повному обсязі володіють обстановкою, вміло застосовують усі види озброєння, особливо ударні дрони всіх типів. Також дякую за стійкість і мужність солдатам, сержантам та молодшим офіцерам.

Разом ми здолаємо ворога! Слава Україні!».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *