Спортсмени з Львівщини перемогли на чемпіонаті Європи з таеквон-до

Маркіян Рой

|

Збірна України з таеквон-до, яку представляли 76 атлетів, зокрема п’ятеро представників Львівщини, перемогла на чемпіонаті Європи. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

Чемпіонат Європи з таеквон-до відбувся у Любліні (Польща) з 17 по 22 квітня. У змаганнях взяли участь 839 спортсменів із 33 країн. Збірну України представляли 76 атлетів, з яких п’ятеро –  представники Львівської області.

Українські таеквондисти показали чудові результати:

• серед юнаків здобули перше загальне командне місце, завоювавши 9 золотих, 5 срібних та 9 бронзових медалей;
  • серед юніорів посіли друге загальне командне місце, здобувши 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзові медалі;
  • серед дорослих здобули 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Загалом, національна збірна команда України з таеквон-до посіла перше місце в загальному заліку чемпіонату Європи.

Варто також відзначити двох спортсменів зі Львівщини:

• Ірина Муха посіла 3 місце у ваговій категорії до 50 кг серед дорослих у спарингу та 3 командне місце у розділі спецтехніки;
  • Тімур Царюк посів 2 місце у ваговій категорії до 65 кг серед юнаків у спарингу та 1 командне місце у спарингу.