ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині засудили серійного злочинця зі Жмеренки

Олександр Косик

|

26-річному мешканцю Жмеринки, який вчинив низку злочинів на Львівщині, суд виніс вирок у вигляді 4 років позбавлення волі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Як було встановлено, зловмисник, працюючи касиром торговельної зали на автозаправочній станції, використовуючи спецпристрій, а також програмне забезпечення, таємно зчитував інформацію з платіжних карток клієнтів, які розраховувались на автозаправці.

У подальшому, чоловік, за допомогою комп’ютерної техніки переносив цю інформацію на заздалегідь приготовану пластикову картку і знімав у банкоматах різних банків готівку.

Загальна сума завданих збитків становила понад 77 тис грн.

Пустомитівським районним судом винесено вирок молодику, який обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.14(готування до злочину) – ч.ч.1,2,3 ст.185 (крадіжка), ч.3 ст.190 (шахрайство), ч.ч. 1,2 ст.200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), ст.231 (незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю), ч.ч. 1,3 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч.1 ст.361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) КК України.

Відтак, йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та, на підставі ст.75 КК України, звільнено від покарання із випробувальним строком 2 роки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...