ОСТАННІ НОВИНИ

До п’яти років тюрми засудили 21-річну дівчину, яка хотіла продати власне немовля

Вероніка Рой

|

Вчора, 22 жовтня, колегія суддів Сихівського районного суду м. Львова оголосила вирок 21-річній дівчині, яка мала намір продати свою новонароджену дитину, однак під час передачі дитини «покупцю» була викрита правоохоронними органами. Дівчині присудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє прес-служба суду.

 

Нагадаємо, що в січні 2017 року до правоохоронних органів надійшла інформація про те, що молода жінка шукає в соціальних мережах покупців для своєї дитини. В ході проведення досудового розслідування встановлено, що 20-річна дівчина має намір продати свою ще ненароджену дитину за 3 тисяч доларів США.  В травні 2017 року жінка народила хлопчика, а вже 1 червня того ж року під час передачі новонародженої дитини та отримання за це грошових коштів в сумі 80 тис грн. Тоді ж вона  була викрита працівниками поліції та затримана.

У прес-службі суду повідомляється, що дівчину визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.149  КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) та на підставі ст.69 КК України (наявність обставин, що пом’якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину) засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй майна.

Зокрема, серед обставин, що пом’якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, є виховання без батьків, щире каяття, молодий вік, вчинення злочину внаслідок збігу тяжких особистих, сімейних та інших обставин, особливості її психічного стану як жінки, який вона мала під час вагітності та безпосередньо після пологів, а також з урахуванням особи винної, яка позитивно характеризується, на обліках психоневрологічного та наркологічного диспансерів не перебуває, її матеріальний стан та інші.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...