ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні ціна автогазу побила історичний рекорд

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 22 жовтня, середня вартість зрідженого газу в Україні зросла до 16,13 грн/л, досягнувши абсолютного цінового максимуму. Про це пише Уніан із посиланням на дані щоденного моніторингу ринку моторного палива, передає Львівський портал.

 

Протягом вихідних вартість зрідженого газу зростала практично у всіх учасників ринку. На 20 копійок за літр автогаз подорожчав на АЗС WOG і Shell, до 16,78 і 16,39 грн відповідно. На заправках «БРСМ-Нафта» газ подорожчав на 20 копійок за літр, до 16,29 грн.

У мережі АЗС SOCAR і Glusco ціна на газ збільшилася на 40 копійок за літр, до 16,79 грн і 16,49 грн відповідно. Крім того, на АЗК AMIC в Києві LPG підвищився на 10 копійок за літр, до 16,35 грн. На заправках Marshal автогаз підвищився на 10 копійок за літр, до 15,80 грн.

Крім національних операторів, вартість автогазу підвищували майже всі регіональні гравці: «Укргазвидобування», «Род-Ник», «Олас», «Катрал ПІВДЕНЬ», ZOG, Gas Point, Jazz Oil, Mango.

Таким чином станом на 22 жовтня середня вартість зрідженого газу в Україні підвищилася до 16,13 грн/л, досягнувши абсолютного цінового максимуму. Нагадаємо, попередній ціновий рекорд був зафіксований наприкінці серпня 2017 року, коли ціни на заправках зрослия до 16,05 грн/л.

Зазначається, що причинами росту вартості зрідженого газу на заправках є зростання міжнародних котирувань, а також дефіцит з імпортними поставками. Однією з причин наростаючого дефіциту є збої в роботі «Укрзалізниці». Зокрема, через відсутність тяги в очікуванні доставки на газонаповнювальні станції простоюють понад 300 цистерн з LPG.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...