ОСТАННІ НОВИНИ

Власники двох незаконних надбудов у Львові погодились на демонтаж

Катерина Родак

|

Власники конструкцій на будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3 у Львові  погоджуються їх демонтувати.

 

Як повідомили Львівському порталу у прес-службі міської ради Львова, минулого тижня відбулися зустрічі за участю заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка та власників конструкцій на будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3. Власники погоджуються з необхідністю демонтажу цих об’єктів.

Як підкреслив власник дерев’яної конструкції в будинку на вул. Беринди, 3, близько року обмірковується можливість її зміни через протікання.

«На встановлення дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3 є всі дозвільні документи відповідних інстанцій. Також зареєстроване право власності. За власний кошт у цьому будинку я поміняв дах та відреставрував карнизи. Однак, вже близько року почав роздумувати про можливість замінити цю конструкцію через протікання. Планую це зробити до кінця року. Зараз шукаю технічні рішення для такої можливості», – розповів власник.

Також досягнуто домовленості з власником скляної надбудови на вул. Чупринки, 62 про добровільний демонтаж конструкції.

Нагадаємо, питання скляної та дерев’яної конструкцій в будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3 було розглянуто під час минулого засідання сесії Львівської міської ради.

Раніше подібну конструкцію демонтували з «Гранд готелю» у центрі Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...